Movies, books and other stuff

Knižní recenze: Fangirl

11. srpna 2015 v 0:50 | Eevee
Název: Fangirl
Autor: Rainbow Rowell
Počet stran: 456
Nakladatelství: YOLI
Anotace: Ačkoli jsou až na fyzickou podobu každá úplně jiná, Cath odjakživa sdílela se svým dvojčetem Wren všechno: oblečení, trápení s rodiči i vášeň pro knížky o mladém kouzelníkovi Simonu Snowovi. Jenomže teď obě nastupují na vysokou školu a Wren poprvé nechala Cath na holičkách - nechce s ní bydlet na koleji.
Potíž je v tom, že Cath na rozdíl od sestry není právě společensky zdatná. Jejím přirozeným prostředím je internet, kde se nemusí nikomu dívat z očí do očí a kde tisíce fanoušků nadšeně čtou její povídky ze světa Simona Snowa. A to je svět na hony vzdálený bludišti školních budov, v němž číhají nástrahy v podobě všech možných fobií, děsivých spolubydlících s neodbytnými kamarády a profesorek tvůrčího psaní, které o fanfikcích nechtějí ani slyšet.
Co ale Cath zbývá než zachovat klid a nedat se?

Musím říct, že jsem od této knížky moc nečekala, už jen proto, že jsem si jí koupila hlavně kvůli její krásné obálce, což je jedno z mnoha plus této knihy. Ovšem jakmile jsem přečetla prvních pár stran, byla jsem nadšená !

Jon Cozart aka Paint

28. června 2014 v 18:29 | Eevee aka Natsumi
Dlouho jsem nevěděla o čem psát, ale když jsem se před třemi dny šla podívat, co je nového u mých odebýraných youtuberů a zahlédla nové video od někoho, na koho jsem si nevzpoměla ani nepamatuji, bylo jasno.
Možná jste o něm slyšeli, možná ne.Dle mého názoru si tenhle youtuber/zpěvák zaslouží vaši pozornost.Tu moji si získal okamžitě.
Jon Cozart neboli Paint, jak se představuje na youtube, je znám především pro jeho parodii na Disneyho pohádky-After ever after.Tato píseň má na youtube momentálně přes 33 a půl milionu zhlédnutí.Co se stalo poté co se naše princezny zamilovali a žily šťastně až do smrti ? Na to se Jon pokusil odpovědět.Bohužel, podle něj tak růžovou budoucnost, jak ji Disney maloval neměly.
Arielini mořští přátelé mizí, Aladdina zatkla CIA, Zvíře odvedla PETA a z Pocahontas se stal masový vrah.Jak to ale bylo celé si budete muset poslechnout.


♥ 7 knih, které mi změnily život ♥ 1.část

9. května 2014 v 13:20 | Eevee
Takže jsem tady s novým článkem, který bude na téma ....
Článek bude na části, protože by jinak byl moc zdlouhavý.Ještě před tím mám pro vás takové malé info, dotaz a žádost o pomoc ^^" .
No, jak si někteří všimli, jsem adminkou na jedné stránce o Fairy tailu.Naneštěstí díky jednomu adminovi *zhluboka dýchá, aby něco nerozbila* nám facebook stránku zablokoval.Takže je stránka teď nevyhledatelná a možná už nám ji neodblokujou...Ale to není všechno.Asi víte, že jsem potterhead *-* (and i'm pround of it) a tak jsem založila stránku Potterheads CZ/SK.Ještě není aktivní....SHÁNÍM TAM ADMINY !!! Takže kdo by měl zájem pište mi do komentů, na mail, na fb, kamkoli !!! Opravdu bych tu stránku chtěla rozjet ^^
Ale už pojďme na to :33
Knihy nejsou v nějakém pořadí a jejich umístění je náhodné.Proč sedm ? Sedm je odjakživa považováno za magické číslo...a magické jsou přece i knihy *-* A vlastně jich ani není sedm, ale k tomu později ^^
 
 

Reklama