Něco z mého života

30. července 2014 v 22:26 | Eevee aka Natsumi |  My life
Tákže, dneska jsem tady s takovým rychločlánkem-co se děje/co se bude dít .
UPOZORNĚNÍ-Tohle je článek absolutně o ničem...Tak aby tady nebylo jenom tunu informací, dáme tady i něco z mého strašně záživného života .

Včera jsem byla v ZOO.No miluju zvířata a jsem ráda, že je mohu vidět i jinak než na obrázcích, ale..., dobře možná mají delší život, možná se o ně pečovatele starají s láskou, ale k čemu jim to je ? Jsou odsozeni zbytek svého života koukat jak lidi mačkají na sklo své obličeje, jak v pavilonech řvou aby se pohli...Když už se zvíře nemůže vrátit do divočiny,dobře, ale proč tam jsou zdravá zvířata schopna normálně žít ? Aby zachránili vlastní druh tím, že stejně ani polovina z nich nemá potomky ?Jak by bylo asi nám, kdyby jednoho dne, když jsme pokojně s rodinou, nás někdo sebral a zavřel do klece .Je pravda, že některé zoo mají obrovské výběhy, ale nic nenahradí přírodní prostředí.Zvíře si tenhle jeho plac za týden prozkoumá skrz na skrz a co potom ? Zbytek svého života bude koukat na lidi co ho přišli očumovat.Možná zplodí potomky, ale ti budou mít stejný osud, protože se nenaučí potřebné dovednosti aby se vrátili do svého přirozeného prostředí ....Podle mě by v zoo měli být pouze zvířata ze záchranných stanic, které už by v divočině nepřežily a ohrožené druhy ?.... ohrožené druhy které jsou po celém světě v zoologických zahradách zavřeny za sklem a je jich tam víc než ve volné přírodě.Není na tom něco špatně...ano chápu, že tam jsou proto, aby nevyhynuly, ale tak to cítím já .


Dost složitého přemýšlení
I přes to navštěvuji naši ZOO ráda a tady máte pár fotek

Vím, že nejsem nějakej extra fotograf, ale učím se .
Od května máme v naší ZOO nově otevřenou japonskou zahradu, mohla bych tam být celý den .
Tohle zvíře miluju...na lvy a vlky sice nemá, ale je to tak CUUUUTE !
Taky jsem si v ZOO koupila něco, co svou roztomilostí dohání i koťátka-ano koťátka !
HOW CUTE IS THIS ?
Ano, spím s tím v posteli .

Co bych dál řekla ...Na jedné facebookové stránce, kde dělám adminku, chci rozjet soutěž.Je to teda stránka o Harrym Potterovi , ale jestli je tady nějaký Potterhead, byla bych ráda, kdyby mi na stránku dal like a taky mi dal vědět, jestli se zapojí do soutěže ve které, mimochodem půjde i o věcné ceny .


No a poslední věc, o kterou se chci podělit, je fotka z LP turné, které už bylo sice před x lety, ale nevermind . Mám fotku s Hemi a Prooxym !
Moje xichu si netřeba všímat .
Kdo Hemi nebo Prooxyho nezná tak tady a tady na ně máte odkaz .

No co můžete do budoucna čekat ?
Rozhodně tutoriály a taky článek o mě, tak se asi máte na co těšít *doufám* .
Na "INA" se pracuje .
To je pro tento článek všechno.Vím, byl trochu delší .Dejte mi vědět co si vy myslíte o Zoologických zahradách, jaké je vaše oblíbené zvíře a proč .Taky se rozhodně pochlubte, jestli jste hrdý Potterhead . A jako poslední mi nechte odkaz na vašeho oblíbeného youtubera .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yuína Yuína | Web | 3. srpna 2014 v 12:47 | Reagovat

awww už se těším až se o tobě dozvím něco víc >:333
Jinak s těma zoologickýma zahradama si myslím více méně totéž >...>
Mé oblíbené zvíře je drak.. xDD ale kdybych měla říct nějaké o kterém je prokázané že existuje.. asi pes.. miluju jejich věrnost >< a taky se s nima fajně mazlí xDD
Nom a to s tím YTberem.. já jakože nějak jednoho oblíbeného nemám ;___; gomene

2 Lucy Lucy | 10. srpna 2014 v 10:23 | Reagovat

Taky si o těch zahradách myslím to samé. No ti lidi co řvou ať se ty zvířata pohnou, zkusíme je tam taky zavřít a uvidíme. Já mám nejraději Tygra a kočkovité šelmy. :-D

3 Leriane Leriane | Web | 11. srpna 2014 v 15:43 | Reagovat

na zoologickou zahradu máme stejný názor, také se mi to nelíbí... na druhou stranu... ten plyšák *Q* gimme it!! >:C xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama