I'm not afraid-10.díl

3. července 2014 v 1:26 | Eevee |  Povídky
Takže ahoj ^^ Jak už je mým zvykem, tak po nekonečně dlouhém čekání, vám přináším další díl "I'm not afraid".Nebudu zdržovat a jdem na to ^^
"Miluju tě, Lucy" zašeptal mi do ucha.
Bylo ráno.Probudily mě sluneční paprsky, které pronikaly do pokoje skrze zatažené závěsy.
Chvíli jsem jen tak ležela se zavřenýma očima, když v tom se mi vybavil včerejší den.Prudce jsem se zvedla s načervenalými líčky.Natsu ležel vedle mě."Opravdu se to stalo..." řekla jsem si pro sebe potichu s úsměvem.Pak jsem si ale vzpomněla na Lisannu.Ublížila jsem jí...a bude mě nenávidět.Přitáhla jsem si kolena k bradě a opřela si o ně hlavu."Dobré r-ráno." řekl Natsu ospale a prolomil tak dosavadní ticho."Huh ? Dobré ráno Natsu." odpověděla jsem a snažila se znít nenucenně."Děje se něco ?" zeptal se Natsu.Nepochybně poznal v mém hlase nebo výrazu, že mě něco trápí."Já jenom...Nemůžu přestat myslet na Lisannu.Ublížila jsem jí.A teď mě musí nenávidět..."řekla jsem narovinu.Natsu si sedl vedle mě, chytl mě za bradu a natočil mi hlavu tak, abych se mu dívala do očí."Chci aby si přestala o Lisanně přemýšlet.Jestli jí někdo ublížil a jestli by měla někoho nenávidět, tak jsem to já.Ne ty."...Takhle vážného jsem ho snad ještě neviděla."Ale-" chtěla jsem zaprotestovat, že za to můžu i já, protože to se mnou právě leží v posteli, ale než jsem stačila něco říct, Natsu mě umlčel svými rty a v tom momentu jsem opravdu přestala myslet.Jedninné co jsem vnímala, bylo to neuvěřitelné teplo, které z Natsua vycházelo a jeho tak průbojné a jemné rty.

"Tak co dneska podnikneme ?" zeptá se mě Natsu."Co ? Ty chceš někam jít ?" zeptám se zaskočeně, myslela jsem si, že když jsme teď spolustrávili noc...Ale co já o tom vím, nikdy jsem kluka neměla."No jo, mohli by jsme někam zajít,...to většinou lidi co spolu chodí dělají.Říká se tomu rande." řekl Natsu sarkasticky.
Nakonec jsme se rozhodli, že si uděláme pohodové odpoledně někde venku.Předtím se ale Natsu potřeboval stavit do cechu,prý potřebuje něco probrat s Grayem.Konečně octli před vraty cechu.Těsně před tím než Natsu zatáhl za kliku, jsem se zarazila.Lisanna bude určitě vevnitř a nejspíš už se celý cech dozvěděl, co jsem provedla.
Zůstala jsem jako přikovaná do země."Lucy ?" zavolal na mě Natsu."Já tam nemůžu..."řekla jsem tiše, ale slyšitelně."No taaak, ...jsme v tom společně." řekl a věnoval mi lehký ale vřelý polibek.Ruku v ruce jsme otevřeli dveře a vstoupili do cechu.Obvyklý povyk při pohledu na nás utichl.Pokusila jsem se o úsměv, ale místo něj se mi pusa zkřivila v nějakou podivnou křivku.Chvíli bylo naprosté ticho.Natsu už nevypadal tak rozhodně jako když jsme stáli přede dveřmi.V tu ránu se všichni začali smát a vykřikovat něco jako "No konečně, to to trvalo.","Tak jste do toho už praštili ?","Bylo na čase.".A já si oddechla.Ne kvůli tomu, že cech nás očividně podporoval, což bylo celkem divný, ale protože tady Lisanna nebyla.Natsu mě pustil za ruku a vydal se směrem k polonahému Grayovi.Chvíli jsem se rozhlížela kolem a pak jsem uviděla její zářivě stříbrné vlasy.Mira stála za barem a jak je jejím zvykem,měla na tváři úsměv.Vyrazila jsem za ní.Potřebovala jsem se ujistit, že je Lissana v pořádku."Miro ?" řekla jsem nejistě, aby si mě všimla."A ahoj Lucy.Vím, proč za mnou jdeš." odpověděla mi tak soucitně, až mě to vyděsilo."Aha...Tak jak na to Lisanna je ? Nejspíš mě musí nenávidět..." řekla jsem a dívala se při tom zaraženě do země.Chvíli mlčela a jen se na mě dívala, "Potřebuje čas.Byl její první láska...A znali se opravdu dlouho, tohle od něj nečekala..." řekla s lehkým úsměvem, abych se necítila tak špatně.Tohle na ní obdivuju.I když je Lisanna její sestra-její rodina, má na všechny stejný metr.Přesto jsem někde v hloubi duše cítila, že chce svou madší sestřičku bránit a zlomit mi vaz.Tahle myšlenka byla tak děsivá, že jsem ji radši rychle zahnala."Díky Miro." řekla jsem nakonec a věnovala jí slabý úsměv.
Když jsem se otočila k odchodu, Natsu už stál u dveří a mohli jsme vyrazit.Neměla jsem nejmenší tušení, kam půjdeme, ale Natsu vypadal, že má nějaký plán.Ruku v ruce jsme mířili směrem k lesu.Šli jsme už celkem dlouhou dobu,kdyžse stromy začali rozestupovat a my došli na místo uprostřed lesa, kde byly vykácené stromy.Nazemi byla položená deka a kolem byly poházené desítky polštářu.Byl tam také položený koš s jídlem.Na větvích okolních stromů byly zavěšené lampionky.Jediné co tomu scházelo byly svíčky, ale chápu, přece jenom, byli jsme v lese.Všechno to působilo opravdu nádherně.Nevěděla jsem, že Natsu je až takový romantik.Tajil se mi z toho dech.
"Ty si to plánoval ?" zeptala jsem se ho dojatě."No samozřejmě, je to naše první rande, chtěl jsem, aby bylo výjimečné." řekl a nervózně se při tom drbal na hlavě.Neudržela jsem se a vášnivě jsem ho políbila."Děkuju." zašeptala jsem mu do ucha.
Zbytek dne s ním utekl jako voda.Když se setmělo,lehli jsme si na deku vedle sebe a jen tak pozorovali hvězdy.Chtěla jsem aby tahle chvíle byla věčná, navždy zůstak takhle, navždy po mém boku.Ani jsem to v té chvíli neviděla, ale zrovna při mém přání padala hvězd...Nikdy jsem moc těm povídačkám nevěřila, ale tohle...je osud.V dálce zní houkání sovy a já usínám v jeho náruči.
Ačkoli se to nezdálo, týdny plynuly a mě pořád tísnil pocit viny a zrady vůči Lisanně.Musela jsem si s ní jít promluvit.Šla jsem svoje štěstí zkusit do cechu a hned jsem ji našla.Seděla u baru a povídala si s Mirou.Nejistě jsem k ní vyrazila.Když zpozorovala, že k ní mířím, její i když lehký úsměv. zmizel."Ahoj Lisanno." řekla jsem roztřeseně."Potřebuješ něco Lucy ?" zeptala se se snahou vyznít mile, ale rozhořčený podtón v jejím hlase byl zřejmý."Já..chci si promluvit.","No,...myslím, že ani nemáme o čem."....smutek ze ztráty Natsua přetrvává.A já se cítím ještě hůř.


Ano vím, že to byla nekonečně dlouhá doba, ale slibuju, že začnu psát častěji ^^" teda ale v pátek jedu na týden do chorvatska, takže to bude muset počkat ._. shit xDD každopádně tehle díl byl celkem nuda, ale nejspíš to od příštího dílu začne táhnout do finiše (what ?) :DDD tak mi dejte vědět v komentářích, jak sevám tolíbilo nebo nelíbilo, ať mám motivaci napsat další díl co nejdřív :33 taky nezapomeňte na hvědzdičky a akentu.Tak se uvidíme (neuvidíme, vy uvidíte....ne nedává to smysl -.-) u dalšího článku ^^.

 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Mám psát po "INA" dál povídky ?

Jasně OwO
Ne -.-

Komentáře

1 momo-chan momo-chan | 3. července 2014 v 9:26 | Reagovat

je to super arigato a uz se tesim na dalsi dil :-)

2 Lu-chan Lu-chan | Web | 3. července 2014 v 10:38 | Reagovat

Krsná povídka. Hrozně moc se těším na další díl :-)

3 nalu-a-gale nalu-a-gale | 3. července 2014 v 23:52 | Reagovat

Super, povídek na téma Nalu je málo, ale ty to doháníš svým talentem... PS: mohla bys příště napsat povídku na páry Nalu a Gale, ale aby to bylo trochu ecchi....

4 Lucy Lucy | Web | 4. července 2014 v 19:16 | Reagovat

Super pokračování. Užij si dovču.

5 Yuu-chan Yuu-chan | 8. července 2014 v 9:53 | Reagovat

Super ^^ Už se moc těším na další.

6 mira mira | E-mail | 29. července 2014 v 10:46 | Reagovat

milujete FT? tak nevahejte a dejte like na tuto užasnou stránku :3 https://www.facebook.com/pages/Fairy-tail-czsk/841143035901426?ref_type=bookmark

7 Happy Happy | 30. července 2014 v 23:52 | Reagovat

Mm, těším si na pokračování, akorát by mě zajímalo jak se Natsu mohl popálit?o.O.. :)

8 Jearis Jearis | 3. listopadu 2014 v 18:26 | Reagovat

Miluju tuhle serii :3, prosím další :3

9 Gasha Gasha | 8. prosince 2014 v 0:41 | Reagovat

Ahoj. :3 Tak hele, byla jsem na tvem starem blogu a muzu ti rict, ze pises bozansky. :o :3 :D Hlavne ja mega miluji NaLu, takze u me mas velke + , jen prosim pridej dalsi dil. :D :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama