Jon Cozart aka Paint

28. června 2014 v 18:29 | Eevee aka Natsumi |  Movies, books and other stuff
Dlouho jsem nevěděla o čem psát, ale když jsem se před třemi dny šla podívat, co je nového u mých odebýraných youtuberů a zahlédla nové video od někoho, na koho jsem si nevzpoměla ani nepamatuji, bylo jasno.
Možná jste o něm slyšeli, možná ne.Dle mého názoru si tenhle youtuber/zpěvák zaslouží vaši pozornost.Tu moji si získal okamžitě.
Jon Cozart neboli Paint, jak se představuje na youtube, je znám především pro jeho parodii na Disneyho pohádky-After ever after.Tato píseň má na youtube momentálně přes 33 a půl milionu zhlédnutí.Co se stalo poté co se naše princezny zamilovali a žily šťastně až do smrti ? Na to se Jon pokusil odpovědět.Bohužel, podle něj tak růžovou budoucnost, jak ji Disney maloval neměly.
Arielini mořští přátelé mizí, Aladdina zatkla CIA, Zvíře odvedla PETA a z Pocahontas se stal masový vrah.Jak to ale bylo celé si budete muset poslechnout.Co je na Jonovi ale také zajímavé, je ovšem také to, že nepoužívá žádné hudební nástroje, ale je si sám svou akapelou.
After ever after není samozřejmě jeho jediný výtvor.Dále se může pochlubit videem Harry Potter in 99 second.Zhrnou 7 knih a 8 filmů do 99 sekund se zdá nemožné, Jon však seskládal soundtracky z filmů, sepsal nejdůležitější momenty a další píseň je na světě.

Samozřejmě má na svém kanálu více videí.Které ale stojí za zmínku, je After ever after 2. Toto video vyšlo teprve před pár dny a už se pyšní dvěmi miliony zhlédnutí.Tetokrát si poslechneme příběh Mulan, která chce být mermomoci mužem, Popelku zavřeli do blázince, Tiana čelí rasizmu a Else se rozpouští její království.

Tak co na něj říkáte ? Podle mě o něm ještě určitě uslyšíme.Líbí se vám tak jako mě ? Dejte mi vědět co si o něm a jeho tvorbě myslíte.Jinak užívejte prázdin, protože to je protentokrát všechno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama