Červen 2014

Jon Cozart aka Paint

28. června 2014 v 18:29 | Eevee aka Natsumi |  Movies, books and other stuff
Dlouho jsem nevěděla o čem psát, ale když jsem se před třemi dny šla podívat, co je nového u mých odebýraných youtuberů a zahlédla nové video od někoho, na koho jsem si nevzpoměla ani nepamatuji, bylo jasno.
Možná jste o něm slyšeli, možná ne.Dle mého názoru si tenhle youtuber/zpěvák zaslouží vaši pozornost.Tu moji si získal okamžitě.
Jon Cozart neboli Paint, jak se představuje na youtube, je znám především pro jeho parodii na Disneyho pohádky-After ever after.Tato píseň má na youtube momentálně přes 33 a půl milionu zhlédnutí.Co se stalo poté co se naše princezny zamilovali a žily šťastně až do smrti ? Na to se Jon pokusil odpovědět.Bohužel, podle něj tak růžovou budoucnost, jak ji Disney maloval neměly.
Arielini mořští přátelé mizí, Aladdina zatkla CIA, Zvíře odvedla PETA a z Pocahontas se stal masový vrah.Jak to ale bylo celé si budete muset poslechnout.Hrdinové mezi námi (úvaha)

3. června 2014 v 19:01 | Eevee |  My creation
Tenhle článek byl původně slohová práce do školy, ale dlouho jsem nic nepsala, tak se podělím o mou práci, kterou jsem napsala za jedna *o*

Hrdinové mezi námi

Kdo je dnes považován za "skutečného" hrdinu¨? "Skuteční" hrdinové v naší společnosti: Spiderman, Zorro, Batman, Superman, to by mohly být některé příklady , které se komerčně představují jako hrdinové, jsou známí pro boj s odvahou beze strachu ze smrti.Dokážou zničit nepřítele s mrknutím oka.Bojují s použitím vlastní tělesné síly, nebo nějaké jiné úžasné schopnosti či druhu zbraně.Přicházejí k záchraně vždy na poslední chvíly a potom zázračně zmizí beze stopy.Jsou tajemní .