I'm not afraid-3.díl

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Povídky
Tak tady je další díl :)) moc doufám, že se vám líbí a dejte mi vědět váš názor :333
Když jsem se probudila, slunce teprve vycházelo, jeho zářivé paprsky pronikaly oknem dovnitř přímo na Natsuovu spící tvář.Byla jsem překvapená, že se Nanami v noci nevzbudila.Natsuova ruka stále svírala můj pas.
Vypadá tak sladce, když spí,pomyslela jsem si.Najednou se zavrtěl a ospale otevřel oči.Srdce mi tlouklo tak rychle, že jsem ho slyšela v uších.Vždyť já sem ho sledovala ve spánku a on má kolem mě omotanou ruku.Co si asi pomyslí ? "Bré ráno, Lucy ."řekl unaveně.Já jsem na něj stále upírala oči a byla celá rudá v obličeji.Chvilku na mě taky jen tak rozespale koukal a najednou si uvědomil, že jsme od sebe asi deset centimetrů a on má ruku v mém pase.Začal se červenat taky, rychle ze mě sundal ruku a odtáhl se dál.


"Umm....p-promiň, já jen..."řekl v rozpacívh,"T-to je v pohodě, nic se nestalo."Rychle jsem vstala a šla se podívat na Nanami.V ruce pořád svírala svou panenku a byla vzhůru."Ahoj maličká, jak si se vyspinkala ?"řekla jsem ještě s trochou stydu v hlase a vzala ji do náruče.Když jsem se otočila Natsu už byl na nohou.Červenala se mu líčka a nervózně se drbal na hlavě."Půjdeme na snídani, ne ?"řekl,"Hm."přikývla jsem.
Chvíli nám trvalo než jsme našli kuchyňi.Jakmile jsme konečně vešli do správných dveří, uviděla jsem velmi ospale vypadající Wendy a Erzu, které témeř usínali u stolu."Co se stalo Erzo ?" zeptala jsem se ustaraně protože v tomhle stavu jsem ji viděla snad jen po bitvě proti Jellalovi a na Magické olympiádě, když porazila všech sto příšer."Nic, co by se mělo stát ? " řekla."Shin celou noc nespal a běhal po celém době,...myslím, že nám to udělal na schválně."odpověděla Wendy místo ní, zrovna kdyžsi zalívala misku s cereáliemi mlékem, které lila mimo nádobu."Kde je Natsu ?" zeptal se Happy, který zrovna přiletěl po boku s Charlou."Tad-"řekla jsem, ale když jsem se podívala na místo kde stál už tam nebyl."Nejspíš někam šel..."dopověděla jsem.
Potom co jsme se všichni společně nasnídali, s vyjímkou Nasua, Juvii a Graye, kteří tady nebyli, jsem se rozhodla vzít Nanami ven na čerství vzduch.Natsu se pořád neukázal.Myslím, že ještě ztravoval dnešní ráno.Když jsme konečně vyšla ven s Nanami v kočárku zadním vchodem, který vedl do zahrady, byla jsem vážně ohromená.Byla to majestátní krásně květnatá, vůněmi prolnutá plocha, plná soch, fontánek a kolem poletujících motýlků.Nejvíc mě však zaújmula ohromná sakura tyčící se na menším kopci.Vypadala tak pokojně ve své samotě (byla celkem daleko mimo zahradu,ale byla vidět i od tud) a to mě k ní táhlo.Neváhala jsem a společně s Nanami, jsem se vydala rovnou k ní.
Cestou jsem minula od pyšnících se pávů až po ohromné fontánky s křišťálově čistou vodou.Když jsme vyšli ze zahrady, ke kopci nás vedla prašná cestička a zpěv ptáků.Konečně jsme došli až na úplný vrchol kopce k sakuře.Z blízka vypadala ještě hezčeji a růžové květy vydávali krásnou omamnou vůni.
Vyndala jsem Nanami z kočárku, sedla si s ní a opřela se o kmen sakury.Začala jsem jí zpívat ukolébavku a po chvilce usnula, tak jsem jí dala zpátky do kočárku.Lehla jsem si a pozorovala sněhově bílé mraky na obloze.Byl tady takový klid.Mohla bych tady zůstat napořád.Zavřela jsem oči a usnula.
"Natsu ? Děje se něco ?","Já jenom ....co ke mě vlastně cítíš ?","Huh?" chytl mě za ruku a políbil."J-já tě ...m-mil-"vykoktávala jsem, ale ty slova bylo tak obtížně vyslovit.Pevně mě obejmul a nechtěl pustit, ale já jsem ho nenechala a utekla.
Zalapala jsem silně po dechu, avšak stále se zavřenýma očima.Co to bylo ? Proč bych od něj utíkala ?...No byl to jenom sen.Pomyslela jsem si.Otevřela jsem oči a čekalo mě nezvyklé překvpení.Natsu byl tady a klečel nade mnou."N-Natsu ? Co to děláš ?"
Hoho :DDD ten obrázek se mi líbí :DDD tak co ?? líbí se vám další díl ?? :33
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama