Květen 2014

Začínám znovu ^^

9. května 2014 v 13:21 | Eevee |  Info
Takže, Vítám všechny na mém blogu s názvem RATHER WRITE IT. Myslím, že název mluví za vše.
Na tomto blogu budete moct najít články, které jsem tady převedla z mého předešlého blogu "natsumi-no-sekaii".S tímto blogem jsem přestala z důvodu, že tam chodili především otaku a psát články s jiným tématem by nejspíš nemělo cenu.Takže jsem se rozhodla založit nový blog, který bude hodně rozvětvený.
A co budete moct najít na tomto blogu ?

mých Top 10 anime (inspired by Yuii XD)

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Anime a Manga
Táákže, jak je mým zvykem, po x letech jsem tady s novým článkem :
Inspirovala jsem se od mojí kamarádky Yuii a tady máte její rozjíždějící se blog, takže sem tam určitě koukněte ^^
Předem chci říct, že je tolik dobrých anime a je hodně těžké rozhodnout se pro nějakou top desítku =.= Ale dejme tomu, že něco vyberu XDD Tak deme na to ^^

Make a wish (shonen ai)

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Povídky
Předem upozorňuji, že jsem v životě yaoi povídku nepsala a na shonen ai kouknu jenom zřídka, takže se předem omlouvám jestli to bude taková katastrofa jak si myslím ._.
Anime: Fairy tail
Pár: Natsu x Gray
Byl večer a já jsem se unaveně táhl ulicemi Magnolie, když jsem se s Grayem, Lucy a Erzou vracel z mise.Všichni jsme byli tak vyčerpaní, že nějaká věta mezi námi padla málo kdy."Už jsem doma, mějte se." řekla na rozloučenou Lucy a odpojila se od nás.Cesta se táhla do nekonečna, ani jsem si nevšiml, že už jsem tu jenom já a Gray.Nemohl jsem si odpustit poznámku na to, že je Gray zase bez kalhot "To se musíš vyslíkat i teď, ty nudistickej nanuku ?" nachvíli se zarazil a narážku mi oplatil "Co si to řek, ty vyhořelá palice ?". Najednou jsme stáli proti sobě a hrozili si pěstí."Tak pojď !" řekl jsem a v tom jsem měl jeho pěst v obličeji.Začali jsme se rvát.Po chvíli naše bitka skončila remízou, ale i tak jsme se zase hádali kdo měl víc navrch."Nebude se s tebou hádat blbečku..."vydechl znaveně a šel dál."Jdeš ?" ohlédl se na mě, když jsem se nehýbal a jen na něj naštvaně hleděl.Náhle jsem v jeho očích zahlédl něco, co jsem si nedokázal vyložit, než jsem se o to ale pokusil, bylo to pryč."Hm."zabručel jsem.

♥ 7 knih, které mi změnily život ♥ 1.část

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Movies, books and other stuff
Takže jsem tady s novým článkem, který bude na téma ....
Článek bude na části, protože by jinak byl moc zdlouhavý.Ještě před tím mám pro vás takové malé info, dotaz a žádost o pomoc ^^" .
No, jak si někteří všimli, jsem adminkou na jedné stránce o Fairy tailu.Naneštěstí díky jednomu adminovi *zhluboka dýchá, aby něco nerozbila* nám facebook stránku zablokoval.Takže je stránka teď nevyhledatelná a možná už nám ji neodblokujou...Ale to není všechno.Asi víte, že jsem potterhead *-* (and i'm pround of it) a tak jsem založila stránku Potterheads CZ/SK.Ještě není aktivní....SHÁNÍM TAM ADMINY !!! Takže kdo by měl zájem pište mi do komentů, na mail, na fb, kamkoli !!! Opravdu bych tu stránku chtěla rozjet ^^
Ale už pojďme na to :33
Knihy nejsou v nějakém pořadí a jejich umístění je náhodné.Proč sedm ? Sedm je odjakživa považováno za magické číslo...a magické jsou přece i knihy *-* A vlastně jich ani není sedm, ale k tomu později ^^

When i closed my eyes

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Povídky
Takže mám tady další jednorázovku na přání.Tentokrát NaLu s aktuálním tématem :DD.Doufám, že se bude líbit :333
Anime: Fairy tail
Pár: NaLu
Byl chladný zimní večer.Sněhové vločky dopadaly na mou tvář a rázem se měnily na vodní kapky splývající s mými slzami.Studený vítr si pohrával s mými vlasy a od pusy se mi vznášely obláčky páry.Občas zazněl výstřel a na nebi se objevila hvězdice blikajících světélek pestrých barev.Netušila jsem, že to bude tolik bolet.Že vidět ho s někým jiným, mě dožene k pláči.Ano, mluvím o Natsuovi...a Lisanně.A o tom jak se jejich rty střetly, když jsemsi právě myslela, že ten o něhož stojím takovou dobu, by mě mohl také brát za něco víc než kamarádku.

I'm not afraid-8.díl

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Povídky
Po velmi, velmi.....velmi dlouhé pauze, jsem zpět s novým dílem "I'm not afraid".Mám náladu celkem v "kýblu" sooooo...nic moc nečekejte :///
Byla jsem u sebe v bytě a chystala se vydat na misy.Společnost mi dělal Plue a nepořádek, který jsem rozházela všude kolem, když jsem hledala věci, které si vezmu s sebou na cestu.Jak tak přebýhám z jednoho rohu pokoje do druhého, shodím něco ze stolu.Ozve se rána a následné prsknutí.Byla to fotka, rozbila jsem sklo, které ji udržovalo v bezpečí.Zvednu ji ze země.Moc dobře vím, co je na fotce, i přesto se ale musím přesvědčit.Když jsem to zahlédla, bodlo mě u srdce a v očích mě pálily slzy.Fotka z naší první mise...A ten jeho kouzelný úsměv.Zničila jsem to...Pomyslela jsem si.Zničila jsem všechno, co mezi námi bylo.Najednou s na mě všechno začalo sypat.Všechny naše vzpomínky,...všechny naše hádky.Klekla jsem si na kolena a začala sbírat všechny střepy.V tu chvíli jsem pocit, že když je posbírám a dám je zpět, slepím je, stane se to i se mnou a Natsuem.Slzy dopadaly na roztříštěné sklo.Ucítila jsem náhlou bolest v prstu.Začala mi téct krev.Rychle jsem pustila všechny střípky, které jsem držela a začala si mnoud ránu.V tom ke mě přišel Plue a chytl mě za loket, na který tak tak dosáhl.Jako by se mi pokoušel říct "Nech to být...".

I'm not afraid-7.díl

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Povídky
Nazdárek lidi, tak vám přináším další díl "I'm not afraid"...jak už jsem psala v přechozím článku, příště už výjde jiná povídka(neberteto tak, že tahle končí, jenom budeou vycházet střídavě).Ale vy mi pomocte rozhodnout se jaký pár.Dole je anketa tak nezapomeňte hlasovat...To je všechno.Úžíjte si to :DD
Začal se ke mě přibližovat víc.Jeho rty byly skoro na mých.Co to dělá ? Nemá náhodou Lisannu ? říkala jsem si.Srdce mi tlouklo jako o život a motýlci mi poletovali v břiše.
Tohle Lisanně nemůžu udělat...Řekla jsem si na poslední chvíli a odstrčila ho od sebe."Co to sakra vyvádíš Natsu ?!" začala jsem na něj křičet.Nic neřekl jen se na mě překvapeně díval, jako by čekal, že se nechám snadno políbit.Zase se ke mě začal přibližovat.Tohle už na mě bylo moc, neovládla jsem se a vrazila jsem mu pořádnou facku..."Já nejsem Lisanna, pokud sis toho nevšiml..." řekla jsem už klidně a zamířila jsem zpět do cechu.Když jsem se ohlédla Natsu tam pořád stál se zatnutými pěstmi a díval se zaraženě do země.Já jsem nemohla, promiň...

I'm not afraid-6.díl

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Povídky
Po nějakém čase, je tu další díl povídky, tak si ho užíjte :333 a všichni povinně okomentujou a zkrytizujou !!!!!
Najednou se od jezera začalo vznášet stovky lampionků."Natsu..."pomyslela jsem si a oči se mi zalily slzami.I přesto, že jsem byla naštvaná,smutná a zklamaná, se mi nějakým zázrakem na tváři vytvořil úsměv, při pomyšlení, že je Natsu s Lisannou šťastný.Vyrazila jsem k jezeru s myšlenkou, nedát před Natsuem znát, že jsem kvůli němu smutná.Kdybych tam nedošla, měl by o mě strach.Tak jsem šla.Celou cestu, jsem si říkala, že když je Natsu šťastný, budu i já,....ale bylo to k ničemu.Nejsem si jistá, jak dlouho budu schopná se přetvařovat, ale snad nic nepozná.Čím víc jsem nad tím přemýšlela, tím hůř se mi dýchalo.Těžce jsem lapala po dechu, ale šla dál.

I'm not afraid-4.díl

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Povídky
Tak po dlouhém čekání, je tady další díl :33 Užíjte si ho :))
"N-Natsu ? Co to děláš ?", chvíli na mě jen tak zaraženě hleděl, myslím, že byl stejně překvapený jako já."Uhmm....promiň máš něco ve vlasech .",a z vlasů mi vyndal okvětní lístek sakury...Díval se mi tak hluboko do očí, jako by se pokoušel zachytit, co si myslím, ale zřejmě že by se mu to nepovedlo, ani kdyby uměl číst myšlenky, protože já sama nevím co bych si měla myslet."Natsu ?","Huh ?","Slezl by si už konečně ze mě ? " řekla jsem netrpělivě.Ne že by mi to vadilo, ale kdyby nás takhle někdo viděl, mohl by si to špatně vyložit."Jo, promiň..."

I'm not afraid-3.díl

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Povídky
Tak tady je další díl :)) moc doufám, že se vám líbí a dejte mi vědět váš názor :333
Když jsem se probudila, slunce teprve vycházelo, jeho zářivé paprsky pronikaly oknem dovnitř přímo na Natsuovu spící tvář.Byla jsem překvapená, že se Nanami v noci nevzbudila.Natsuova ruka stále svírala můj pas.
Vypadá tak sladce, když spí,pomyslela jsem si.Najednou se zavrtěl a ospale otevřel oči.Srdce mi tlouklo tak rychle, že jsem ho slyšela v uších.Vždyť já sem ho sledovala ve spánku a on má kolem mě omotanou ruku.Co si asi pomyslí ? "Bré ráno, Lucy ."řekl unaveně.Já jsem na něj stále upírala oči a byla celá rudá v obličeji.Chvilku na mě taky jen tak rozespale koukal a najednou si uvědomil, že jsme od sebe asi deset centimetrů a on má ruku v mém pase.Začal se červenat taky, rychle ze mě sundal ruku a odtáhl se dál.