Květen 2014

Začínám znovu ^^

9. května 2014 v 13:21 | Eevee |  Info
Takže, Vítám všechny na mém blogu s názvem RATHER WRITE IT. Myslím, že název mluví za vše.
Na tomto blogu budete moct najít články, které jsem tady převedla z mého předešlého blogu "natsumi-no-sekaii".S tímto blogem jsem přestala z důvodu, že tam chodili především otaku a psát články s jiným tématem by nejspíš nemělo cenu.Takže jsem se rozhodla založit nový blog, který bude hodně rozvětvený.
A co budete moct najít na tomto blogu ?

I'm not afraid-2.díl

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Povídky
Takže tady je další díl.
Ahoj Lucy !!!" volá na mě Gray, když mě zahlédne přicházet na nádraží."Doufám, že jsi se pořádně vyspala, bude to dlouhá mise." řekl ještě."Rival v lásce!","A-ale no tak,Juvio."vykoktám, když ji zpozoruji, jak stojí za mnou a mísí se kolem ní tmavá negativní aura...."Erzo, proč nemůžeme pěšky ?"zaslechnu jak Natsu říká zklíčeně,"Kdyby jsme šli pěšky tak nám to bude trvat týden Natsu...","Tak já s Happym tam doletíme ! Deme Happy." vyhřikne nadšeně,"Aye sir!","Nikam nejdeš, ani nevíš kde to je ..."chytla ho zezadu za šálu,"N-Natsu,neboj bude to v pořádku, ta cesta trvá jenom 3 hodiny"utěšuje ho Wendy, nejspíš se cítí provinile, protože na něj nemůže použít svou magii pokaždé když někam jedeme,"3 hodiny ?Ne, já a Happy letí-" Erza ho praštila, ještě dřív než to dořekl,najednou ležel rozpláclý na zemi a já se potichu začala smát.
Když jsme vyjeli, jako obvylke se Natsuovi udělalo špatně a celý zbytek cesty nic neřekl,...čas plyne mnohem pomaleji, když si s ním nemůžu povídat .Seděla jsem u okna, vedle mě seděl úplně odrovnaný Natsu a dívala jsem se ven.Minuli jsme toho hodně-lesy, louky, malé vesničky...ale všechno jako by bylo nekonečně dlouhé.

I'm not afraid-1.díl

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Povídky
Rozhodla jsem se, že napíši moji 1.povídku.Doufám,že se vám bude líbit.
Anime:Fairy tail
Pár:Nalu
Když se tak zamyslím, celý můj život, před tím zlomem, byl jen ztráta času.Poté co mi umřela matka, to bylo ještě horší.A tak jsem se rozhodla to změnit, ale nebýt jeho, nejspíš by se nic nezměnilo.To díky němu jsem tak neskutečně šťasntná,...protože mě přivedl do Fairy tailu.
Vstoupím do těch velkch dveří a první co uvidím, jsou ty růžové pramínky vlasů a krásná melodie jeho smíchu.Jak jinak je tu zase živo.Včera se vrátil Gildarts, tak se slaví,...chudák Cana, její otec už jí zase tiskne k sobě a já vidím v jejích očích ten unavený, ale přesto šťastný pohled.

I'm not afraid-4.díl

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Povídky
Tak po dlouhém čekání, je tady další díl :33 Užíjte si ho :))
"N-Natsu ? Co to děláš ?", chvíli na mě jen tak zaraženě hleděl, myslím, že byl stejně překvapený jako já."Uhmm....promiň máš něco ve vlasech .",a z vlasů mi vyndal okvětní lístek sakury...Díval se mi tak hluboko do očí, jako by se pokoušel zachytit, co si myslím, ale zřejmě že by se mu to nepovedlo, ani kdyby uměl číst myšlenky, protože já sama nevím co bych si měla myslet."Natsu ?","Huh ?","Slezl by si už konečně ze mě ? " řekla jsem netrpělivě.Ne že by mi to vadilo, ale kdyby nás takhle někdo viděl, mohl by si to špatně vyložit."Jo, promiň..."

I'm not afraid-3.díl

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Povídky
Tak tady je další díl :)) moc doufám, že se vám líbí a dejte mi vědět váš názor :333
Když jsem se probudila, slunce teprve vycházelo, jeho zářivé paprsky pronikaly oknem dovnitř přímo na Natsuovu spící tvář.Byla jsem překvapená, že se Nanami v noci nevzbudila.Natsuova ruka stále svírala můj pas.
Vypadá tak sladce, když spí,pomyslela jsem si.Najednou se zavrtěl a ospale otevřel oči.Srdce mi tlouklo tak rychle, že jsem ho slyšela v uších.Vždyť já sem ho sledovala ve spánku a on má kolem mě omotanou ruku.Co si asi pomyslí ? "Bré ráno, Lucy ."řekl unaveně.Já jsem na něj stále upírala oči a byla celá rudá v obličeji.Chvilku na mě taky jen tak rozespale koukal a najednou si uvědomil, že jsme od sebe asi deset centimetrů a on má ruku v mém pase.Začal se červenat taky, rychle ze mě sundal ruku a odtáhl se dál.

I'm not afraid-6.díl

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Povídky
Po nějakém čase, je tu další díl povídky, tak si ho užíjte :333 a všichni povinně okomentujou a zkrytizujou !!!!!
Najednou se od jezera začalo vznášet stovky lampionků."Natsu..."pomyslela jsem si a oči se mi zalily slzami.I přesto, že jsem byla naštvaná,smutná a zklamaná, se mi nějakým zázrakem na tváři vytvořil úsměv, při pomyšlení, že je Natsu s Lisannou šťastný.Vyrazila jsem k jezeru s myšlenkou, nedát před Natsuem znát, že jsem kvůli němu smutná.Kdybych tam nedošla, měl by o mě strach.Tak jsem šla.Celou cestu, jsem si říkala, že když je Natsu šťastný, budu i já,....ale bylo to k ničemu.Nejsem si jistá, jak dlouho budu schopná se přetvařovat, ale snad nic nepozná.Čím víc jsem nad tím přemýšlela, tím hůř se mi dýchalo.Těžce jsem lapala po dechu, ale šla dál.

I'm not afraid-7.díl

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Povídky
Nazdárek lidi, tak vám přináším další díl "I'm not afraid"...jak už jsem psala v přechozím článku, příště už výjde jiná povídka(neberteto tak, že tahle končí, jenom budeou vycházet střídavě).Ale vy mi pomocte rozhodnout se jaký pár.Dole je anketa tak nezapomeňte hlasovat...To je všechno.Úžíjte si to :DD
Začal se ke mě přibližovat víc.Jeho rty byly skoro na mých.Co to dělá ? Nemá náhodou Lisannu ? říkala jsem si.Srdce mi tlouklo jako o život a motýlci mi poletovali v břiše.
Tohle Lisanně nemůžu udělat...Řekla jsem si na poslední chvíli a odstrčila ho od sebe."Co to sakra vyvádíš Natsu ?!" začala jsem na něj křičet.Nic neřekl jen se na mě překvapeně díval, jako by čekal, že se nechám snadno políbit.Zase se ke mě začal přibližovat.Tohle už na mě bylo moc, neovládla jsem se a vrazila jsem mu pořádnou facku..."Já nejsem Lisanna, pokud sis toho nevšiml..." řekla jsem už klidně a zamířila jsem zpět do cechu.Když jsem se ohlédla Natsu tam pořád stál se zatnutými pěstmi a díval se zaraženě do země.Já jsem nemohla, promiň...

I'm not afraid-8.díl

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Povídky
Po velmi, velmi.....velmi dlouhé pauze, jsem zpět s novým dílem "I'm not afraid".Mám náladu celkem v "kýblu" sooooo...nic moc nečekejte :///
Byla jsem u sebe v bytě a chystala se vydat na misy.Společnost mi dělal Plue a nepořádek, který jsem rozházela všude kolem, když jsem hledala věci, které si vezmu s sebou na cestu.Jak tak přebýhám z jednoho rohu pokoje do druhého, shodím něco ze stolu.Ozve se rána a následné prsknutí.Byla to fotka, rozbila jsem sklo, které ji udržovalo v bezpečí.Zvednu ji ze země.Moc dobře vím, co je na fotce, i přesto se ale musím přesvědčit.Když jsem to zahlédla, bodlo mě u srdce a v očích mě pálily slzy.Fotka z naší první mise...A ten jeho kouzelný úsměv.Zničila jsem to...Pomyslela jsem si.Zničila jsem všechno, co mezi námi bylo.Najednou s na mě všechno začalo sypat.Všechny naše vzpomínky,...všechny naše hádky.Klekla jsem si na kolena a začala sbírat všechny střepy.V tu chvíli jsem pocit, že když je posbírám a dám je zpět, slepím je, stane se to i se mnou a Natsuem.Slzy dopadaly na roztříštěné sklo.Ucítila jsem náhlou bolest v prstu.Začala mi téct krev.Rychle jsem pustila všechny střípky, které jsem držela a začala si mnoud ránu.V tom ke mě přišel Plue a chytl mě za loket, na který tak tak dosáhl.Jako by se mi pokoušel říct "Nech to být...".

I'm not afraid-9.díl (doporučení 15+)

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Povídky
Ano, ano ,jsem zpět .A dělějme jakože je minulá neděle, kdy jsem to měla vydat =.=Tentokrát s dalším dílem vaší tak oblíbené povídky "I'm not afraid".Ještě bych vás chtěla poprosit,abyste odhlasovali anketu, protože nějak nevím co bych měla psát (ptám se hlavně kvuli vám, berte na vědomí :DD).Tak už bez zbytečných keců poďme na to.
"Proč nedokážeš pochopit,...že tě miluju ? "řekl a omdlel.Zastavilo se mi srdce.Co to právě řekl ?
Byla jsem zmatená, kdyby byla pravda to co řekl, proč by chodil s Lisannou ? V hlavě jsem měla stovky nezodpovězených otázek.To teď ale nebyl největší problém.Natsu ležel pod mýma rukama v bezvědomí.Přemýšlej, přemýšlej Lucy.Co dál ? "Brána býka, otevřít.Taurus !","Oh, Lucy-sama, dnes vám to sl-","Nech si to !" vyjela jsem po něm."Popadni Natsua, okamžitě mu musíme sehnat pomoc.","Zajisté." odpověděl Taurus a zvedl Natsua ze země."Tak jdeme !"

When i closed my eyes

9. května 2014 v 13:20 | Eevee |  Povídky
Takže mám tady další jednorázovku na přání.Tentokrát NaLu s aktuálním tématem :DD.Doufám, že se bude líbit :333
Anime: Fairy tail
Pár: NaLu
Byl chladný zimní večer.Sněhové vločky dopadaly na mou tvář a rázem se měnily na vodní kapky splývající s mými slzami.Studený vítr si pohrával s mými vlasy a od pusy se mi vznášely obláčky páry.Občas zazněl výstřel a na nebi se objevila hvězdice blikajících světélek pestrých barev.Netušila jsem, že to bude tolik bolet.Že vidět ho s někým jiným, mě dožene k pláči.Ano, mluvím o Natsuovi...a Lisanně.A o tom jak se jejich rty střetly, když jsemsi právě myslela, že ten o něhož stojím takovou dobu, by mě mohl také brát za něco víc než kamarádku.